kjhg

W żłobku DELFINEK pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice).

Ciocie  kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im przyjemność. Są kreatywne, odpowiedzialne, spokojne, chętnie służą dobrą radą. Kiedy trzeba przytulą i pocieszą. Każda ciocia zna wiele sposobów na pokonanie nudy. Ciocie skaczą, biegają, tańczą i śpiewają, wymyślają różne zabawy, które usprawniają rozwój dzieci.

Ciocie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was- rodziców. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy lub zdrowotny, albo po prostu chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Ciocia chętnie Was wysłucha, porozmawia, doradzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą:

Ciocia Asia

Joanna Kłeczek
Ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” w Krakowie. Posiadam także kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W pracy z dziećmi cechuje mnie zaangażowanie, ciepło, cierpliwość i zrozumienie. Dzięki doświadczeniu pracy z dziećmi z autyzmem wiem, że każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia. Każdego dnia staram się, by buzie naszych maluchów były uśmiechnięte oraz by pod moją opieką czuły się pewnie, bezpiecznie i wszechstronnie się rozwijały.

Mgr Małgorzata Olszówka – psycholog