ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE

DUŻE EMOCJE MAŁEGO DZIECKA

Spotkanie psychoedukacyjne z psychologiem dla rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do żłobka Delfinek prowadzone metodą warsztatową.

W programie m. in.:

  • rozwój dziecka do 3 r. ż. – przebieg, potrzeby rozwojowe, sposoby wspierania;
  • emocje – dobre czy złe, kontrolować czy wyrażać, jaką pełnią rolę w życiu?
  • ataki złości – jak pomóc dziecku i sobie , jak można przeciwdziałać i wyznaczać granice.

Prowadząca: Ewelina Smagała-Rogalska – psycholog, psychoterapeuta

 

unnamed

Ewelina Smagała-Rogalska

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych i psychoterapeuta psychodynamiczny. Zawodowo interesuje się również arteterapią a w szczególności choreoterapią, czyli terapią przez taniec i ruch. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. na oddziałach psychiatrycznych, prowadząc szkolenia dla kadry nauczycielskiej i akademickiej oraz pracując ze studentami niepełnosprawnymi i z zaburzeniami psychicznymi jako doradca edukacyjny. Aktualnie na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku. Zajmuje się wspieraniem ich rozwoju emocjonalno-społecznego i poznawczego, stymulowaniem twórczego działania i myślenia, psychoedukacją oraz psychoterapią indywidualną i grupową.