Mamo, Tato…. jestem Przedszkolakiem :)

Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość, jaką jest Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość ta w dużym stopni stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz książeczkę.

Niejednej mamie oraz tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się Prawdziwym Przedszkolakiem 🙂